Aneta i Przemek zaplanowali swoje Wesele w plenerze w najdrobniejszych szczegółach. Rewelacyjna pogoda i wyluzowany Przemek przygotowujący się z nowoczesnym apartamencie razem ze swoim świadkiem i szklaneczką dobrego Whisky. Za to u Anety pełna petarda. Piękne i szalone Druhny, które zjawiskowo komponowały się przy Pani Młodej. Aneta oglądając nasze produkcje przygotowała dla nas cudowne zaproszenia ślubne, buty, biżuterie i piękną suknie od znanej projektantki Agnieszki Światły, która tworzy zachwycające kreacje, w których każda kobieta czuje się wyjątkowo. Szybki szampan i pierwszy first look przed nami. Patrząc na Przemka i jego entuzjazm, zaskoczenie i chęć zobaczenia Anety, która wyglądała przepięknie aż chce się wracać do tych chwil.

Ślub kościelny w plenerze w Miliczu

Gdy Aneta powiedziała nam, że planują zrobić ślub kościelny w plenerze byliśmy bardzo podekscytowani tą wiadomością. Baliśmy się jedynie czy pogoda nam dopisze i całość wypali. Na szczęście wszystko się udało. Piękne dekoracje, biały dywan i wyluzowany ksiądz dopełniły całości. Para Młoda wchodząca razem na uroczystość to zawsze widowiskowy moment. Wszystkie oczy skierowane na przyszłych nowożeńców. Piękne kazanie, przysięga, słodki buziak i mamy to ! Teraz pora na energiczne wyjście, strzał konfetti i radość na twarzach Państwa Młodych. Na takie chwile czeka każdy filmowiec ślubny !

Wesele w Restauracji Kardamon

Restauracja Kardamon to jedno z najpiękniejszych miejsc na zorganizowanie ślubu i wesela w stylu glamour. Nowoczesny, przeszklony budynek oraz eleganckie otoczenie z subtelną dekoracją idealnie wpasowuje się w styl glamour. Restauracja otoczona jest pięknym ogrodem idealnym na zorganizowanie ślubu w plenerze oraz krótkiej sesji zdjęciowej w promieniach zachodzącego słońca. Miejsce z ogromnym potencjałem. Czy to nie wspaniałe, że właściciele z pasją i zaangażowaniem dbają o najdrobniejszy szczegół podczas wesela? Na pewno również zauważyliście, że nasz teledysk ślubny zrealizowaliśmy w otoczeniu natury. To wszystko sprawiło, że ten wyjątkowy dzień był niezapomnianym przeżyciem. Mamy nadzieje, żę jeszcze tam wrócimy.

Plener ślubny na Majorce

Aneta i Przemek wymarzyli sobie, że na plener ślubny zabiorą nas w malownicze zakątki Majorki, która znają na wylot. Po przylocie na lotnisko temperatura przekraczała 30 stopni a w południe upał był nie do zniesienia.Odbiór bagażu, wypożyczenie auta i szybki prysznic w hotelu. Jesteśmy gotowi!

Cala d’Or piękne miejsce na sesję ślubną

Postanowiliśmy, że sesje ślubną zrobimy zachodzie słońca blisko hotelu na klifach. Pod presją czasu w kilka minut Aneta i Przemek stworzyli piękną historię z tego miejsca. Było warto! Piękna suknia na ostrych skałach a w tle ogrom morza i grzmoty fal obijających się o klif. To było coś niesamowitego. Czule wpatrzeni i w pełni wyluzowani zakochańce totalnie odpłynęli. Ta egzotyczna wyspa przywitała nas pięknym zachodem słońca.

Idealne miejsce na sesje nad morzem – Playa De Muro

Plener ślubny na Playa De Muro to must have na Majorce. Zapowiadał się piękny wschód słońca. Udaliśmy się więc na najpiękniejszą i największą plaże na wyspie z pasmem górskim w tle. Zero turystów, cisza, spokój tylko my i piasek ,szum fal i turkusowa woda. Rozpoczęcie sesji ślubnej w tym miejscu było strzałem w dziesiątkę! Udało nam się zrobić kilka epickich ujęć z drona to było coś!

Plener ślubny na Cap De Formentor

Wisienką na torcie okazała się sesja ślubna na najwyższym szczycie na Majorce. Zapierające dech w piersi widoki zrobiły na nas ogromne wrażenie. W takich okolicznościach nie mogliśmy nie zrobić kilku ujęć z drona. Sesja na Majorce dobiegła końca. Zmęczeni ale niesamowicie szczęśliwi! Tak miało być ! W kilkanaście godzin stworzyliśmy piękną historię, która możecie podziwiać poniżej. Zobaczcie nasz wpis jak zorganizować plener ślubny za granicą.

Miejsce : Restauracja Kardamon
Fotograf : Wonderwall – Fotograf Agnieszka Szulc
Zespół : Mirage