Rustykalne, boho Wesele Mulk – Chëcz Kaszëbskô

Agnieszka i Sergiusz odkąd zobaczyli nasz film od razu się zakochali i nie wyobrażali sobie, że ktoś inny mógłby stworzyć pamiątkę z wesela. Gdy tylko dowiedzieliśmy się że zaproszą nas do siebie na pomorze nie mogliśmy przestać się ekscytować. Morze, piasek, słońce, palmy…a nie, tego akurat nad Polskim morzem nie było, ale za to było niesamowicie. Piękni oni, cudowna i wzruszająca msza i szalone wesele Mulk w rustykalnym klimacie.

Roztańczone wesele Mulk – Chëcz Kaszëbskô

Już po raz trzeci zawitaliśmy do trójmiasta aby stworzyć piękny film dla naszych par młodych. Mulk to idealne miejsce na organizację wesela w rustykalnym klimacie. Prostokątne stoły udekorowane w przepięknym stylu a do tego pełno małych żaróweczek podwieszonych pod sufitem. To wesele nie mogło się nie udać! Ten dzień zaczął się słonecznie. Piękne przygotowania w domu rodzinnym Pani Młodej, która szalała ze swoimi pięknymi druhnami. Dostojny i w pełni wyluzowany Pan Młody, który razem ze swoim świadkiem świetnie się bawił i nie czuł stresu.

Pełno cudownych detali, zaproszeń i kwiatów, które tak uwielbiamy. Ten moment założenia sukni ślubnej, w której Agnieszka wyglądała nieziemsko! First look był niezwykły, pełen uczuć i wrażliwości. Ahh życzymy sobie aby na każdym ślubie para młoda tak przeżywała to co się dzieje.

Rustykalne Wesele w Mulk - Checz Kaszebsko 1

Rustykalny ślub w kościele

Ten ślub to jeden z najbardziej czadowych na jakim kiedykolwiek byliśmy. Znajomy ksiądz pokonał setki kilometrów aby poprowadzić msze – najlepszy ksiądz z jakim pracowaliśmy. Przy wejściu przystojny Pan Młody dostojnie kroczy do ołtarza w obstawie swoich drużbów i druhen. Wszyscy z niecierpliwością czekali na moment kiedy Agnieszka zostanie wprowadzona przez swojego tatę a szczególnie uśmiechnięty od ucha do ucha Sergiusz. Ten ślub był najbardziej wzruszającym ślubem jaki mieliśmy okazję nagrywać. Całości dopełnił kaszubski zespół, który swoim ubiorem zrobił niezwykłe wrażenie na nas i gościach weselnych. Idealna przysięga, buziak i ogromne oklaski – Mamy to !

Idealne wesele nad morzem.

Zaskakujący pierwszy taniec w wykonaniu prawdziwych tancerzy do których dołączyli najbliżsi przyjaciele i zrobili niesamowite wrażenie na wszystkich. Fire show to coś z czym po raz pierwszy spotkaliśmy się na ślubie. Genialny pokaz ogniami ze świetną muzyką. Od Agnieszki i Sergiusza powinniśmy się wszyscy uczyć jak powinno się bawić na własnym ślubie. Taka para dla filmowca to istny sztos. Oczywiście nie możemy pominąć osoby bez której to wszystko by się nie odbyło. Martyna – weddnig planerka, super bohaterka, która stawała na rzęsach, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z ręką na sercu polecamy Martynę, rzeczy niemożliwe załatwia od ręki a na cuda musicie chwilkę poczekać. 

Plener ślubny na wydmach w Łebie

Zrobiliśmy sobie długi weekend bo w poniedziałek po ślubie postanowiliśmy, że zabierzmy Agnieszkę i Sergiusza to miejsca o którym zawsze marzyliśmy. Jako, że na co dzień mieszkamy na dolnym śląsku to nie mogliśmy znaleźć pary, która chciałaby się wybrać z nami do Łeby. Nareszcie nasze marzenie się spełniło. Spokojny dzień zamienił się w wietrzne i chłodne popołudnie. Na miejscu byliśmy około 3 godziny przed zachodem słońca i uwierzcie nam, że jedno z najbardziej zatłoczonych miejsc było tylko dla nas. My i pustynia wokół – Coś pięknego. Świetne chmury robiły robotę a cudowna Agnieszka z Sergiuszem idealnie czuli się przed kamerą. To był czadowy dzień! Zobaczcie też inne wesele w identycznym klimacie>>

Miejsce : Mulk 
Fotograf : Wedding stories
Weddnig Planer : Martyna Oślizło