Co od nas dostaniecie? 1

Jest wiele czynników, które trzeba spełnić, aby móc zachwycać się filmem ślubnym. I my je znamy!

Dużo czasu nam zajęło nam dojście do tego, by wypracować sobie styl montażu Waszych filmów. Dzięki temu dziś lepiej rozumiemy jak powinien wyglądać dobry film ślubny i potrafimy opowiadać o miłości na tysiące sposobów.

Co od nas dostaniecie? 2

Zaskakujący kinowy zwiastun

Dynamicznie zmontowany 3-5 minutowy zwiastun, pełen przemyślanych ujęć, odpowiednio dobranych kolorów, muzyki i przemówień. Stworzony w idealnej kompozycji, aby pokazać jakie emocje panowały tego dnia. Pozwalający Wam przeżyć swój dzień ślubu i wszystkie emocje, które się z nim wiązały jeszcze raz. To jest film ślubny szyty na miarę. Idealny do oglądania w kółko i udostępniania go znajomym i rodzinie. To nasz flagowy produkt i jesteśmy dumni, że możemy poświęcić dużo czasu na tworzenie tych krótkich klipów.

Artystyczny film pełen dobrego smaku

Cały film zmontowany w nieprzypadkowy sposób, ± 20 minut. Wspaniale jest wrócić do tych wspomnień i jeszcze raz zobaczyć, jak wyglądał Wasz dzień ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami, takimi jak przygotowania, ceremonia, przemówienia i zabawa weselna. Jest to film dokumentalny dla wszystkich, którzy chcą zachować jak najwięcej wspomnień połączonych z piękną muzyką oraz sesją plenerową. Idealny do oglądania z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną

Co od nas dostaniecie? 3
Co od nas dostaniecie? 4

Klasyczny dłuższy film dokumentalny

Dłuższy materiał zmontowany chronologicznie ± 40 minut. Film stworzony z największą starannością dla wielbicieli dłuższych produkcji. To dla nas już nie tylko filmy, ale historie pełne miłości. Główni bohaterzy tych opowieści stali się częścią naszego życia. Mieliśmy zaszczyt tworząc ich ‘love story’. Nie zabraknie w nim Waszej przysięgi oraz pełnego pierwszego tańca. Wszystkie przemówienia zostaną zarejestrowane przez minimum 3 kamery. Poczuj feeling kina ślubnego w każdym naszym ujęciu.

Kilka filmów z naszego portfolio