Kamerzysta Wrocław

Czy warto zatrudnić kamerzystę na wesele? Czy wybór sali weselnej we Wrocławiu ma znaczenie? Kamerzysta Wrocław – Gdzie szukać swojego wymarzonego kamerzysty na wesele? Czy wybrać nowoczesny, krótki klip ślubny czy jednak  tradycyjny długi, dwugodzinny film ślubny? Czy kamerzyści ślubni mają swój styl jak fotografowie ? Gdzie szukać odpowiedniej sali weselnej? Najlepsza sala weselna na ślub w plenerze? Top 10 lokali na nietypowe przyjęcie weselne we Wrocławiu i okolicy. Postaramy się Wam pomóc w znalezieniu odpowiedzi na najczęściej zadawany pytanie przez pary młode.

Kamerzysta Wrocław – Czy warto zatrudnić na wesele ?

Jeszcze niedawno nie mogło zabraknąć kamerzysty na weselu. Przychodził starszy Pan z wielką kamerą, halogenem i nagrywał 4-6 godzinne filmy z całego dnia. Zazwyczaj Para Młoda oglądała tylko raz taki film i chowała go w najgłębszych czeluściach szafy dla swojego potomstwa. Z tego powodu dużo Par Młodych zrezygnowało z filmu na rzecz samych zdjęć. Uważali, że jest to zbędny wydatek i my to popieramy.

Jednak za sprawą teledysków ślubnych i krótkich form filmowych kamerzyści przeżywają swój renesans. Na chwilę obecną rynek ślubny ma do zaoferowania masę firm tworzących niesamowite zwiastuny, które ogląda się na jednych wdechu. Nowoczesny kamerzysta potrafi być równie dyskretny co fotograf a nawet bardziej bo kręcąc film nie klapie mu lustro w aparacie jak fotografowi ani nie błyska lampa.

Wiec czy warto brać kamerzystę ? Nasi klienci są bardziej zadowoleni z efektu filmu ślubnego niż ze zdjęć. Jest to oczywiste ponieważ jesteśmy bardziej przyzwyczajeni do ruchomego obrazu. Filmy są dużo bardziej ciekawsze niż zdjęcia ponieważ potrafią wywołać więcej emocji. Wpływa na nas więcej bodźców przy oglądaniu filmu ślubnego za sprawą muzyki, dzięków, głosu i obrazu. Dobry kamerzysta Wrocław potrafi wywołać wszystkie emocje w parę chwil. Dlatego film ślubny powinien być nieodłączną pamiątką na całe życie.

Naszym zdaniem warto zatrudnić i tu podkreślamy Dobrego kamerzystę ślubnego, którego filmy nam się podobają. Jednak taki wydatek może mocno nadszarpnąć nasz budżet weselny. Decyzje oczywiście zostawiamy Wam.

 

Czy wybór sali weselnej we Wrocławiu ma znaczenie?

Szukając sali weselnej na Wasz wymarzony dzień musicie wziąć pod uwagę wiele czynników. Wrocław i okolice maja wiele do zaoferowania w przypadku wyboru sali weselnej. Po pierwsze trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie jak duże wesele chcemy zorganizować. Niestety te najciekawsze sale mają ograniczenia co do liczby gości. Najczęściej jest to do 120 gości maksymalnie. Po drugie należy przemyśleć jaki styl ślubu i wesele chcemy uzyskać ? Rynek posiada wiele różnych sal od rustykalnych, glamour, boho aż po pałacowe.

Czy potrzebujemy noclegu dla naszych gości ? Jeżeli robimy wesele we Wrocławiu a ani najbliższy mieszkają w okolicy to nie ma potrzeby rezerwowania dla nich noclegów. Ale co w momencie kiedy chcemy zrobić nasze wesele poza miastem bo tam znajdziemy naszą upragnioną sale. Koniecznie dowiedz się ile sala posiada miejsc noclegowych i w jakiej cenie. Może czasem wyjść taniej wynająć busa odwożącego gości do domu niż opłacanie każdemu noclegu. Cena sali to chyba najważniejszy wyznacznik. W obecnych czasach cena za osobę waha się od 190 zl do nawet i uwaga 450 zł. Organizując wesele dla średnio 140 gości zaczyna nam się robić nie mała suma.

 

Kamerzysta Wrocław – Gdzie szukać swojego wymarzonego kamerzysty na wesele?

W ostatnich czasach kamerzystów wyrosło jak grzybów po deszczu. Praktycznie każdego stać na aparat do narywania filmów. Więc jest masa osób chcących sobie dorobić na weekend kręcąc wesela. Niestety sprzęt to nie wszystko i przekonali się o tym nasi znajomi, którzy zatrudnili taniego kamerzystę amatora dopiero rozpoczynającego swoją przygodę z filmowaniem.

Opowiadali, że zatrudniony przez nich kamerzysta wyglądał na zagubionego na weselu. Jednak to co dostali od niego po 3 miesiącach było wielkim szokiem. Trzęsąca się kamera, nieostre ujęcia, brzydkie kolory, beznadzieja muzyka, dziwne kadry, montaż filmu jak za czasów PRLu. Jak tylko dostali ten film przybiegli do mnie z płaczem i prośbą aby coś z tym zrobić i to jakoś uratować. Kamerzysta nie miał sobie nic do zarzucenia i upierał się ze film jest w poprawnie nagrany. Po zobaczeniu filmu moje oczy krwawiły. Nic się nie dało z tym zrobić. I tak znajomi zostali bez filmu, bo nie chcą go nikomu pokazać i bez upragnionej pamiątki.

Dlatego szukając kamerzystę na wesele zobaczcie nie tylko jego krótkie klipy, ale obowiązkowo poproście o dłuższy film. Dzięki temu macie pewność, że film nie jest ukradziony z innej firmy i macie świadomość tego jakiej pamiątki możecie się spodziewać. Najlepiej poradzić się znajomych, którzy są zadowoleni ze swojego filmu ślubnego lub poszukać na grupach ślubnych. Chodź tu uprzedzam jest masa amatorów, a Ci najlepsi nawet nie chcą znaleźć się wśród często setek komentarzy.

Dobry kamerzysta Wrocław dba o swój marketing dlatego Google przyjdzie Wam z pomocą. Zajrzycie na druga a nawet trzecią zakładkę w Waszej wyszukiwarce bo pierwsze strony są oblegane przez wielkie portale ślubne żerujące na parach młodych.

Czy wybrać nowoczesny, krótki klip ślubny czy jednak  tradycyjny długi, dwugodzinny film ślubny?

Gdy zaczynaliśmy swoją przygodę z filmowaniem wesel, większość Par młodych chciała długie czasem 2-3 godzinne filmy z wesela. My natomiast wychodziliśmy im naprzeciw i pokazywaliśmy dużo krótsze formy filmowe. Wiecie co? Byli zachwyceni bo jeszcze nigdy nie widzieli takiego filmu ślubnego. Bez zastanowienia brali opcję z krótszym filmem. Jest w niej zawarta każda ważna chwila Waszego wesela, ale zmontowana w ciekawy i dynamiczny sposób. Nikt nie potrzebuje przecież całej godziny z kościoła albo 3 minut bawiącej się cioci na weselu.

Krótka forma filmu ślubnego ma w szczególności skupiać się na Was i waszych najbliższych. W końcu to historia o Was. Początkowo baliśmy się tworzyć zupełnie nowy trend na Polskim rynku. W końcu kamerzysta kojarzył nam się ze starszym panem kręcącym się wokół gości, zaglądającym osobom tańczącym po spódnice, wielkiej jasne lampy rażącej w oczy i najważniejsze kręcenia ludzi jedzących obiad i machających do kamery.

Koniec z tym ! Przełamujemy stereotypy i edukujemy pary młode, że nie trzeba poświęcać całego dnia na oglądanie filmu z wesela. Najważniejszą zaletą krótkich filmów jest to że możesz go zobaczyć w każdym momencie. Jadąc autobusem do pracy, w przerwie na lunch czy podczas domówki u znajomych. Uwierzcie mi, Wasi goście będą Wam wdzięczni, że nie muszą oglądać godzinnego filmu. Uff…Głównym zamysłem jest to żebyście wracali do swojego filmu jak najczęściej a nie tylko raz w roku w rocznice ślubu. Tworząc długi film kamerzysta nie może się skupić na wyszukiwaniu emocji, ponieważ musi zachować ciągłość materiału mniej ciekawego momentu.

Jeżeli nadal upieracie się przy swoim i że proponowana krótsza wersja filmu jest dla Was nie wystarczająca bo nie odda w pełni emocji i najważniejszych momentów. Otóż nie ! W filmie znajdziecie wszystkie ciekawe i najważniejsze chwile z Waszego dnia. Ogromną ilość detali, gestów, spojrzeń i emocji wychwyconych przez czujne oko kamerzysty. Przy każdym odtworzeniu filmu będziesz odkrywać nowe elementy na które wcześniej nie zwracałeś uwagi. Zobacz jak może wyglądać Twój film ślubny –> WOW

Czy kamerzyści ślubni mają swój styl jak fotografowie ?

Moim zdaniem trzymanie się jednego stylu to głupota. Każde wesele jest inne, każda para jest inna. Jeżeli kamerzysta ma swój unikalny nostalgiczny styl to oszukuje widza, tworząc smutny film na wesołym i roztańczonym weselu. Niektórzy kamerzyści są tak zapatrzeni w siebie, że za wszelką cenę starają się trzymać jednego stylu i go nie zmienią. Jeżeli akurat szukasz takiego filmu to nic nie stoi na przeszkodzie żeby zatrudnić taką osobę. Jednak nie narzucaj swojej wersji wesołego filmu kamerzyście, który nie ma takiego w swoim portfolio. Poszukaj kogoś kto lubuje sie w takim stylu filmowym bo będziesz mieć pewność, że taki film dostaniesz jakiego oczekujesz. Kamerzysta Wrocław stara się podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej i zaspokajać potrzeby par młodych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie szukać odpowiedniej sali weselnej we Wrocławiu?

Kochani ułatwię Wam zadanie. Szukanie odpowiedniej sali weselnej jest bardzo czasochłonne dlatego wypisze Wam wszystkie dostępne we Wrocławiu i okolicy. Kolejność losowa.

1. Zamek Topacz
2. Spichlerz Galowice
3. Zamek Kliczków
4. Karczma w polu
5. Hotel Wodnik
6. Hotel Amber
7. Karczma Miłocin
8. Bella Gusto
9 .Hotel Wena
10. Mieszko i Jagienka

11. Hotel Bugatti
12. Pałac Brunów
13. Hotek Jakubus
14. Karczma Sw Katarzyna
15. Villa Bianco
16. Hotel Dębowy
17. Hotel Wena
18.Stary Folwark by Machnice
19. Stara Kruszarnia
20.Hacjenda Dolina Żab

Kamerzysta Wrocław - Nr 1 w Polsce 1

Najlepsza sala weselna na ślub w plenerze we Wrocławiu i okolicach?

Marzy Ci się ślub plenerowy ? Świetnie ! Już Cie za to lubimy.