Ponadczasowe wesele w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu.

Z Hanią i Marcinem znamy się już jakiś czas. Robiliśmy film promocyjny dla jej firmy eventowej. Teraz przyszła pora na ich ślub i wesele we Wrocławiu. Nie byle jakie wesele bo industrialnym starym browarze mieszczańskim. Tworzenie filmu ślubnego dla tych dwojga to nie lada wyczyn. Hania to niezły PRowiec a Marcin gra w amerykański football więc lepiej mu nie podskakuj.

Luz, skupienie, odrobina humoru i pełna powaga. Tak można opisać przygotowania Marcina. Od przekroczenia progu mieszkania mieliśmy uśmiech na twarzy wszystko dzięki poczuciu humoru pana młodego. Gdybyście go nie znali to pomyślelibyście ze nie zły z niego standuper. Mamy środek lata więc temperatura na zewnątrz jest nie do zniesienia a my jeszcze musimy targać ten 20 kilowy plecak z całym sprzętem. Uff nie było lekko.

Hania to poukładana i czasem pedantyczna osoba. Musi mieć wszystko zaplanowane i poukładane wiec przygotowania u pani młodej to była czysta przyjemność. Małe mieszkanie ale to nic, poradzimy sobie wszędzie. Szybki research i decyzja że przygotowanie odbędą się na tarasie. Dało to nam pole do popisu bo mogliśmy przemieszczać się z miejsca na miejsce nie przeszkadzając fotografce w pracy.

Nowoczesna ceremonia ślubna we Wrocławiu

Ich ceremonia odbyła się w kościele rzymskokatolicki pw św. Stanisława Kostki. Nowoczesne wnętrze idealnie pasowało do do stylu wesela. Godzina 16.00 to już czas. Na wejściu stoi piękna Hania razem ze swoim tatą a przy ołtarzy czeka nią nią tej jedyny przystojniak. Nagle emocje sięgają zenitu i Hanie nie może się powstrzymać od płaczu. Marcin jeszcze bardziej nie może się doczekać aby powiedzieć sakramentalne Tak. Z uśmiechem na twarzy niecierpliwie stoi ze swoim świadkiem i czeka na swoją wybrankę serca. Rozbrzmiewają dzwonki, nie ma odwrotu, idziemy !

Moment wejścia do kościoła jest dla wszystkich bardzo emocjonalny i warto go uchwycić najlepiej jak się da. Dlatego zawsze prosimy pary młode aby się nie spieszyły i szły powolnym krokiem w stronę ołtarza. Dzięki temu jesteśmy w stanie złapać ostrość przez całą długość wejścia. Film ślubny to jednak nie zdjęcie. Tutaj musimy mieć zachowaną ciągłość. Nie możemy przecież nagrać tylko jednej sekundy. Zdajemy sobie sprawę, że stres tego dnia może wziąć górę. Staramy się Wam pomagać we wszystkim jak tylko możemy i uspokajać.

Industrialne Wesele w Browarze Mieszczańskim Wrocław.

Wesele w Browarze Mieszczańskim było jednym z najładniejszych i najlepiej zorganizowanych. Ciekawe wnętrza, ceglana sala udekorowana w magiczny sposób. Na suficie wisiały girlandy oświetlając miejsce tworząc zjawiskową atmosferę. To jest moment, w którym wiesz, że będzie dobrze. Wystarczyło aby dopisali goście ale o to się nie martwiliśmy bo wiedzieliśmy, że to mocna ekipa.

Już po życzeniach było widać kto będzie rządził na parkiecie. Browar mieszczański to miejsce w centrum miasta, ale schowane między starymi fabrykami. Architektura w okół idealnie pasuje do industrialnego wesela. Nie jest to miejsce dla każdego. Trzeba czuć się dobrze w takim stylu natomiast dla nas to kolejne wyzwanie.

Wesele w stylu Slow Wedding w Browarze mieszczańskim.

Takie wesela uwielbiamy! Wolne tempo, bez pośpiechu bo przecież mamy całą noc. Na zewnątrz rozstawione strefy chillout, mini bar, do którego ustawiały się tłumy bo kto by nie chciał sączyć dobrego drinka i czilować na leżaku podczas wesela? To wesele w Browarze Mieszczańskim było jedny z największych bo przyszło ponad 250 gości. Hani i Marcinowi nie spieszyło się więc pierwszy taniec odbył się w odpowiednim dla nich momencie. Wąska i długa sala taneczna nie pomagała nam w realizacji tego wesela.

Musieliśmy się natrudzić, aby każde ujęcia było poprawnie naświetlone ponieważ światła od zespołu nie świeciły po całej sali. Był też czas na sesję ślubną, na którą nie musieliśmy daleko iść. Teren Browaru pozwala na zrealizowanie krótkiej ale sensownej sesji ślubnej we Wrocławiu w bardzo industrialnym stylu.

Jeżeli chcesz zobaczyć inne wesele z Wrocławia naciśnij —> TU

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Miasto neonów #wrocław #industrialwedding #bioreslubw2020 #pannamloda #panmłody #browarmieszczanski

Post udostępniony przez PrestigeStudio (@prestigestudiofilm)