Wesele w Hotelu Arkas – Szalona impreza do muzyki HIP HOP

Dwoje zakochanych w sobie po uszy ludzi decydujących się na ślub, tworzy wspólnie jedyną w swoim rodzaju historię. By jednak emocje i momenty związane z tą niezwykła chwilą nie umknęły wraz z upływem czasu, warto uchwycić je w kadrze filmowym. Odpowiednią osobą by to uczynić jest profesjonalny kamerzysta/ filmowiec, który towarzyszyć będzie młodym podczas ślubu i wesela, a także może zorganizować sesję plenerową dla pary i najbliższych. Miejsc na piękną sesję ślubną w okolicy hotelu nie brakuje.

Na takim weselu w Hotelu Arkas jeszcze nie byliśmy ! W okolice Opola przyjechaliśmy po raz pierwszy. Jak to mówią cudze chwalicie swojego nie znacie. Hotel Arkas to wyjątkowe miejsce, nie tylko pod względem dobrego jedzenia i wyjątkowej obsługi, ale zdecydowanie wystroju wnętrza. Aneta i Dawid na co dzień mieszkający w Berlinie zaprosili nas na swoje wesele, aby nagrać dla nich wyjątkowy film ślubny.

Na wejściu do hotelu wita nas duży hol wypełniony ogromnymi obrazami i nowoczesnymi lampami. Szybka wymiana spojrzeń i już wiedzieliśmy z fotografem Tomkiem Fryszkiewiczem, gdzie będą przygotowania Pana Młodego. Pozostało nam go jeszcze tylko na to namówić. Dawid początkowo był w szoku, ale po wytłumaczeniu mu co i jak, zgodził się bez problemu. Dzięki temu nudne ujęcia z przygotowań w pokoju hotelowym zamieniliśmy na nowoczesne i wyjątkowe klatki filmowe. Pozwoliło to nam na odrobinę kreatywności. Nie byliśmy już ograniczeni przez małe pomieszczenie. Mogliśmy  swobodnie zmieniać miejsca podczas przygotowań, a co najważniejsze nie przeszkadzać sobie w pracy z fotografem.

Aneta słysząc, że Dawid przygotowywał się poza pokojem, też chciała nagrać to w kreatywny sposób. Tak też zrobiliśmy, znaleźliśmy inne również ciekawe miejsce w hotelu, a uwierzcie mi nie brakuje ich. Aneta razem ze swoja świadkowa i przyjaciółkami radośnie przetrwały moment przygotowań. Na takie wesele w hotelu Arkas czekaliśmy bardzo długo. Mieliśmy już w głowie montaż i ogólny zarys tego jak będzie wyglądał ich film ślubny.

Ceremonia ślubna w przepięknym kościele.

Województwo Opolskie posiada wiele ciekawych i pięknych kościołów. To była jedna z najładniejszych ceremonii na jakiej byliśmy. Mimo słabej pogody z rana nasze morale poszybowały do góry. Takich ślubów życzymy sobie coraz więcej. Dawid i goście już zebrani w kościele, wszyscy czekamy na przyjazd Anety z Tatą. Mija 15 minut a panny młodej nadal nie widać na wejściu. Po około 30 minutach w końcu się zjawia. Uff…

Cały stres opadł w momencie, kiedy Dawid nareszcie mógł ujrzeć swoją wybrankę kierującą się w jego stronę. Widok prowadzonej panny młodej przez swojego tatę to zawsze wzruszający moment. Goście nie mogli powstrzymać łez  oraz uśmiechów. Wszyscy byli wpatrzeni w nich jak w obrazek a Dawid widząc swoją ukochaną nie ukrywał szczęścia.

Szalone wesele w hotelu Arkas. W rytmie Hip Hopu.

Zabawa weselna na początku zapowiadała się jak standardowe Polskie wesele. Dopiero w późnych godzinach nocnych goście rozkręcili się na całego. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie doświadczyliśmy a uśmiech nie schodził nam z twarzy. To był materiał, na który bardzo długo czekaliśmy. Uwielbiamy stawiane przed nami nowe oczekiwania. Razem z fotografem Tomkiem byliśmy zachwyceni tym jak mocno można się bawić na swoim weselu. Młodzi i starzy tańczyli do muzyki Hip Hop, nie było ograniczeń wiekowych.

Aby nie zakłócać spokoju Waszych gości kamerzysta powinien obserwować, wtapiać się w tłum, być jak ninja a przy tym widzieć jak najwięcej i tworzyć niezwykłe kadry. A czym są te niezwykłe kadry? Najłatwiej powiedzieć, że są to przemyślane i kompozycyjnie poprawne ujęcia opisujące dany moment na weselu. Aby nasz wzrok był skupiony na danej rzeczy musimy mądrze łączyć ze sobą poszczególne ujęcia. Dynamizm, atmosfera, ludzie, akcje, reakcje. To wszystko sprawa, że reportaż ślubny z Waszej historii może być wyjątkowy.

Nie zapominajmy również o tym, że wybierając fotografa na Wasze wesele musicie dowiedzieć się jakie ma podejście do kamerzystów. Nam z Tomkiem pracowało się idealnie. Pomagaliśmy sobie w tworzeniu tej historii, a jest to bardzo ważne podczas dnia ślubu.
Będziemy wspominać to wesele w hotelu Arkas jeszcze bardzo długo. Jeżeli macie ochotę to zobaczcie też inne nasze zwariowane wesela >>

Miejsce: Hotel Arkas
Fotograf : Tomasz Fryszkiewicz

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Najważniejsze to dobry humor na Waszym weselu 🙂 #bioreslubw2020 #niezleaparaty #pannamloda #niemieckiewesele #hotelarkas

Post udostępniony przez PrestigeStudio (@prestigestudiofilm)