Szafranowy Dwór – Cudowne Wesele Ani i Tomka

Po raz kolejny trafiliśmy na ludzi z branży, którzy po wielu miesiącach szukania odpowiedniej firmy dla siebie trafili na naszą stronę i się zakochali. Nie jest łatwe sprostać oczekiwaniom pary, która sama filmuje śluby. Ciąży na nas ogromna presja czy film ślubny spodoba się parze lub co powiedzą o nim goście. Zawsze idziemy na wesele z głową pełną pomysłów. Bardzo często jak nie zawsze pomysły wpadają nam do głowy w trakcie wesela. Ten dzień zapowiadał się idealnie. Piękna pogoda bo to w końcu środek lata. Wesele w Szafranowym Dworze miało być idealnym połączeniem wesele w stylu glamour oraz sielskiego luzu. Ania i Tomek doskonale zdawali sobie sprawę, że to jak będzie wyglądał ich film ślubny zależy tylko i wyłącznie od nich i od ich gości. Na szczęście z tym nie było problemu. Goście dopisali a sama para była czadowa. Nie przejmowali się niczym, to miał być ich dzień.

Mowa tu o Annie i Tomaszu. Połączyła ich wspólna pasja do zdjęć i filmu. Tomasz jako operator filmowy postanowił skraść serce delikatnej Annie, która od razu wpadła mu w oko. Nie jest łatwo sprostać zadaniu stworzenia filmu ślubnego dla ludzi, którzy od wielu lat…wstyd sie przyznać, ale dłużej niż my tworzą niezwykłe historie dla par młodych. Wybrali na swoje wesele Szafranowy Dwór i jesteśmy pewni, że był to strzał w 10!

Szafranowy dwór – Emocjonujące zaślubiny w przepięknym kościele

Anna i Tomasz pochodzą z okolić Kielc ale na co dzień mieszkają we Wrocławiu. To właśnie w centrum Dolnego Ślaska spotkaliśmy się kilka miesięcy przed ślubem aby omówić szczegóły wesela. Od razu wiedzieliśmy, że to będzie wyjątkowy dzień. Nie tylko dla Państwa Młodych, ale również dla nas. Cudowne dekoracje w stylu glamour i niezwykła sala z dużymi oknami przez, które wdzierało się światło zachodzącego słońca podczas pierwszego tańca. Coś cudownego!
Jeżeli masz ochotę to zobacz inne wesele z Włoch.