Karolina i Piotr Plener ślubny w Chorwacji

Pomysł na plener ślubny w Chorwacji zrodził się niespodziewanie. Podczas naszego planowania wakacji zaproponowaliśmy Karolinie i Piotrowi dołączenie do naszej wyprawy. Jakie było nasze zaskoczenie kiedy Karolina powiedziała nam, że przyjadą na stopa z Polski. Na początku nie wierzyliśmy im i byliśmy pewni że robią sobie z nas żarty. Jednak bliżej wyjazdu oni zaczęli dopytywać i zadeklarowali się że jednak przyjadą. W drugim tygodniu naszego wypoczynku dzwoni telefon. Odbieram a po drugiej stronie Piotr ze słowami “No cześć my już jesteśmy na miejscu” Szok ! Niedowierzanie !
Przejechali 1500 km na stopa po to tylko, żeby zrobić z nami niesamowity plener ślubny w Chorwacji. Zaprosiliśmy tych wariatów do naszego apartamentu na krótki odpoczynek i ruszyliśmy na plaże. Nie uwierzycie, ale Piotr zmieścił nawet maskę i płetwy do nurkowania w swoim małym plecaku! Już na wstępie wiedzieliśmy, że ten Teledysk ślubny w Chorwacji to będzie strzał w 10! Przez cały dzień poznaliśmy się trochę lepiej i byliśmy pewni że prawdziwych uczuć na sesji na pewno nie zabraknie.

Sesja ślubna na klifach w Chorwacji

Na zachód słońca wybraliśmy się na pobliskie klify w pięknej miejscowości Makarska. Temperatura nawet w nocy przekracza 28 stopni a co do podczas zachodu. To była bardzo gorąca sesja ślubna. Piotr i Karolina byli w centrum uwagi wszystkich turystów. Każdy chciał sobie zrobić z nimi zdjęcie oraz gratulował Młodej Parze. Mimo kilku przeciwności udało się zrobić piękne ujęcia tych dwojga zakochańców.

Malownicza Makarska – Plener ślubny Chorwacja

Kolejny poranek spędziliśmy na penetrowaniu uliczek piękniej Makarskiej. Nasz wybór docenił nawet fotograf. Ostatnie zdjęcia zrobiliśmy na rynku przy pięknym starym kościele. Prażące słońce nie pozwoliło nam na kontynuowanie sesji więc wróciliśmy do apartamentu i pełni szczęścia i naładowani pozytywną energią sielankowym krokiem udaliśmy na plaże w podobno najładniejszej miejscowości Baska Voda. Resztę dnia spędziliśmy na plażowaniu i zwiedzaniu pobliskiej rafy koralowej. Cóż możemy powiedzieć…Mamy szczęście do par młodych, którzy sprawiają nam niezwykła przyjemność włączając nas do swojego życia i spełnienia ich marzenia o sesji ślubnej w Chorwacji. To był świetnie spędzony czas ze wspaniałymi ludźmi.
Chodź ciężko opisać słowami całą naszą przygodę to chcieliśmy podziękować Karolinie i Piotrowi za ten wyjątkowy czas, zdjęcia i zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Wesele w stylu glamour we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim

Karolina i Piotr postanowili że swoje przygotowania zrobią w nowoczesnym apartamencie we Wrocławiu. Tłum ludzi, śmiechy, emocje to coś co lubimy. Do ślubu zostało mało czasu więc szybkie błogosławieństwo i jedziemy do Kościół pw. św. Augustyna we Wrocławiu, gdzie znajomy ksiądz udzielił pięknego ślubu Karolinie i Piotrowi. Emocjonujące wyjście i mamy to ! Czas na epicką zabawę ! Państwo młodzi zaprosili swoich gości do sali, która znajdowała się na Ostrowie Tumskim. Piękne miejsce z ogrodem i widokiem na panoramę miasta. Nie mogliśmy się powstrzymać, żeby wyciągnąć tych dwoje zakochańców na krótka sesję ślubna na terenie Ostrowa Tumskiego. Dj’e na rozgrzali parkiet do czerwoności a sami goście weselni bawili się niesamowicie.

Kościół : Kościół pw. św. Augustyna
Sala Weselna : Ostrów Tumski
Przygotowania : Skytower
Dj: freak frak