Plenerowe wesele Magdy i Mateusza w Mieszko i Jagienka

Magda i Mateusz to nasi dobrzy znajomi. Od zawsze byli wiernymi fanami naszych filmów i zdjęć. Dlatego też gdy przyszła ich pora, aby powiedzieć sobie sakramentalne Tak, poprosili właśnie nas o nagranie najpiękniejszej pamiątki jaką mogą sobie tylko wymarzyć. My bez zastanowienia również powiedzieliśmy tak tak tak…Chcemy zrobić dla Was ten film ślubny.

Mieszko i Jagienka to jedna z najpiękniejszych sal weselnych na dolnym śląsku, jeżeli można nazwać to miejsce sala. Jest to raczej pensjonat, którym jesteśmy w stanie zorganizować wesele w plenerze. Co jeszcze lepsze, że jesteśmy w stanie je zorganizować pod szklarnia. Nie złe co nie ? Bez obaw nie będzie tam gorąco jak w saunie. Całość jest schowana w gęstym lesie przez co słońce zatrzymuje się na liściach a jedynie drobne promienie wpadają nam do szklarni. Mieszko i Jagienka położony jest na terenie parku krajobrazowego, pomiędzy niezwykłą górą Ślężą a Radunią, zaledwie 30 km od Wrocławia. Jeżeli planujecie ślub w plenerze to Mieszko i Jagienka jest strzałem w 10!

Wesele w szklarni - Mieszko i Jagienka

W Mieszko i Jagienka byliśmy po raz pierwszy i uwierzcie nam byliśmy w ciężkim szoku jak wystrzałowe jest to miejsce. Idealne na wesela w stylu slow wedding, gdzie wszystko dzieje się swoim rytmem. Pozwala nam to cieszyć się tym dniem bez zbędnego biegania, stresu tylko zwyczajnie na chilloucie w gronie najbliższych. W tym miejscu mamy nieskończenie dużo możliwości. Przygotowania Pana Młodego w szklarni ? Jasne czemu nie ! Kto może się pochwalić tak oryginalną pamiątką ? Raczej bardzo wąskie grono osób. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do zrealizowania. Magda zamiast w ciasnym pokoju przygotowywała się razem ze swoimi przyjaciółkami w wielkiej sali kominkowej z ogromnymi okiennicami przez które wpadało bardzo przyjemne miękkie światło. Lepszego miejsca nie mogliśmy sobie wymarzyć.

Emocje sięgają zenitu - First look w Mieszko i Jagienka

Łzy, śmiech, namiętność – to są emocje, których szukamy w naszych parach. Staramy się je znajdować i co najważniejsze uwieczniać w ciekawy i dyskretny sposób. Mateusz pełen napięć i niepewności czekał odwrócony na piękną Magdę. Czy to już ? Tak możesz się odwrócić. Zabrakło mu słów, jedynie możemy usłyszeć ” Pięknie wyglądasz, Kocham Cie”. Łezka w oku się kręci. Wszyscy goście gratulują i biją brawo a to dopiero początek!

 

Niezapomniany ślub w Drewnianej Kaplica Matki Bożej Dobrej Rady

Nie do końca wiemy jak Oni to zrobili. Magdalena i Mateusz przerwali deszczową aurę która od tylu dni wisiała nad nami. Wymarzyli sobie słoneczną pogodę. A ślub ehhh…..zrobili to przepięknie !! W pobliskiej kaplicy, która jest zaledwie 5 min drogi od Mieszko i Jagienki Państwo Młodzi ślubowali sobie miłość i wierność. Ksiądz raper, który udzielał im ślubu powiedział piękne kazanie, które wzruszyło nie jednego twardziela. Piękne wnętrze kaplicy idealnie nawiązywało do stylu jaki panuje w Mieszko i Jagienka. Drewniany kościółek z wielkimi rzeźbami u podnóża góry Ślęża. Pośród natury, przyjaciół, rodziny, śmiechu i zabytkowych wnętrz Magda i Mateusz powiedzieli sobie Tak !!

Boho wesele w Mieszko i Jagienka

Mieszko i Jagienka to niezwykłe pełne magii miejsce. Idealne na zorganizowanie pięknego ślubu i wesela w plenerze. Nie możemy pominąć faktu że Magda i Mateusz sami przygotowywali wszystkie dekoracje. Nie mamy pojęcia jak oni to zrobili. W natłoku obowiązków oraz ferworze weselnym stworzyli coś co było naszym filmowym marzeniem. W tym momencie stwierdziliśmy, że takie wesela chcemy robić. Styl boho jaki panował przez cały dzień wprowadzał wszystkich gości w dobry sielankowy nastrój. Rodzice Państwa Młodych byli wniebowzięci. Nie wiedzieli, że tak może wyglądać najpiękniejszy dzień ich dzieci. To wesele w plenerze to istna petarda. Goście nie schodzili z parkietu i szaleli do białego rana. To wszystko również zasługa najlepszego Dj Chrisa z Wrocławia, z którym możemy pracować już zawsze ! Uwierzcie nam ! Nie wyobrażamy sobie lepszego wesela bez niego ! Zapraszamy Was do zerknięcia na kilka zdjęć. Niedługo wrzucimy tu również zwiastun z tego epickiego dnia.
Jeżeli chcecie zobaczyć inne wesele w podobnym stylu to klikajcie link >>

Fotograf : Tomasz Sobotnicki
Miejsce : Mieszko i Jagienka
Dj: Dj Chris