Marta & Bartek Wesele w Pałacu Tłokinia

W Kaliszu zawitaliśmy po raz pierwszy i po raz pierwszy dane nam było filmować w przepięknie schowanym pośród drzew, Pałacu Tłokinia. Jest to cudowne miejsce z początku 20 wieku, w którym zorganizujecie swój wymarzony ślub kościelny w plenerze i zjawiskowe wesele.

Tak jak to było w przypadku Marty i Bartka. Mega pozytywna para, która zaprosiła nas na swój wyjątkowy dzień. Mieliśmy okazję dzielić z nimi chwile wzruszeń i radości. Stożyliśmy dla nich kawałek miłosnej historii.

Ślub w drewnianym kościele | Pałac Tłokinia

Największe wrażenie na nas zrobiła dekoracja sali. Elegancja oranżeria u której na suficie znajdziemy zjawiskowe obrazy. Na okrągłych stołach piękne wazony wypełnione kwiatami.
Marta i Bartek na swój ślub pojechali „ogorkiem” jak się szybko okazało na Bartka znajomi mowią ogórek (nie pytajcie dlaczego) więc pojazd również musiał pasować do ksywki Pana Młodego.

Ta niezwykle delikatna i elegancka Para wprawiała nas w ogromy szok. Ich pierwszy taniec dosłownie wbił nas w fotel. Nie widzieliśmy jeszcze czegoś takiego. Jesteśmy absolutnie urzeczeni Pałacem Tłokinia i mamy nadzieję, że jeszcze tam wrócimy. Niedługo wrzucimy tu na stronę małą zajawkę w tego dnia a na tą chwile zapraszamy do zobaczenia kilku zdjęć.

Miejsce : Pałac Tłokinia

Fotograf : Studio Pozytyw