Eleganckie Wesele w Kompleks Dąbrówka

Kompleks Dąbrówka to wspaniałe miejsce na organizację wesela w stylu glamour. Kiedy skontaktowała się z nami Wedding Planerka Martyna, która również jest siostrą Pani Młodej byliśmy podekscytowani słysząc o planach Klaudii i Raffaela. Naprawdę lubimy nagrywać wesela w stylu glamour – jest to nasz konik.Po wyszukaniu zdjęć w internecie sala od razu przypadła nam do gustu. Klaudia i Raffael na co dzień mieszkają w Wielkiej Brytanii, godzinę drogi od Londynu w przepięknej miejscowości Eastbourne w hrabstwie East Sussex, nad cieśniną La Manche. Wykonaliśmy dla nich również plener ślubny na klifach w Anglii, ale do tego jeszcze wrócimy.
Z Klaudia i Raffael’em spotkaliśmy się dopiero na samym ślubie. On przystojny Włoch z południa kraju, Ona śliczna dziewczyna, cudowna radująca się twarz rozpromieniona tajemniczym uśmiechem. Jak to powiedziała Martyna – Instagramowa Para. Tak też było! Zaczęliśmy od przygotowań u Klaudii a tam trzy śliczne druhny, ubrane w stylowe szlafroki szalały po całym domu. Nic tylko wyciągać szybko kamerę i zacząć nagrywać. Następnie udaliśmy się do Rafaela, który czekał ze swoimi najlepszymi kumplami w apartamencie w Kompleksie Dąbrówka. Nieco spięty, ale nie dawał po sobie tego poznać. Razem ze swoim świadkiem szybko się ubrał i zaprosił wszystkich swoich kumpli z Włoch aby dołączyli do nas na szklaneczkę dobrej Whisky. Jak to powiedział Raffael, czekali na to od rana!

Polsko – Włoski ślub kościelny w Jastrzębie Zdrój

Czas na przepiękny punkt dnia. Polsko – Włoski ślub w kościele Matki Bożej Różańcowej w Jastrzębie Zdrój. Na wstępie orszak złożony z 3 przepięknych druhen i 3 przystojnych drużbów zaprowadził Raffaela pod ołtarz gdzie czekał na miłość swojego życia. Weście Pani Młodej prowadzonej przez Tatę to zawszę wzruszający moment podczas ślubu. Nawet najwięksi twardziele uronili niejedną łzę tego dnia. Ahh co to był za emocjonalny ślub! Marzenie każdego filmowca! Tyle emocji, wzruszeń i uśmiechów nie mieliśmy nigdy jak na ślubie i weselu w Jastrzębiu Zdroju. Piękna przysięga, słodki buziak i mamy to ! To był kulminacyjny moment tych dwojga zakochańców. Raffael tego dnia płakał już chyba po raz piąty. Jeszcze tylko ekscytujące wyjście z kościoła i wiwatująca Para młoda. Takie pary młode są na wagę złota.

Szalone wesele w stylu glamour w Kompleks Dąbrówka

Elegancko udekorowane okrągłe stoły nadawały kunsztu całemu przedsięwzięciu. Słodki stół, który wyglądał obłędnie, ślinka leciała na sam widok. Co tu dużo mówić Wedding Planerka Martyna dała rade! Jeszcze tylko pierwszy taniec, tort i jesteśmy przed nieziemską grubą imprezą. Kiedy dwie rodziny, dwie różne kultury i dwa różne kraje się połączyły się ze sobą na parkiecie to była istna petarda. Takiej imprezy jeszcze świat nie widział. Nikt nie zwracał uwagi na barierę językową, Bawili się wszyscy i starsi i młodsi. Włosi jednak potrafią szaleć. Dj Martin potrafił porwać do tańca nawet tych którzy tego nie lubią. Nóżka sama wybijała rytm do utworów puszczanych na weselu. Tego wesela długo nie zapomni obsługa Kompleksu Dąbrówka.

Teledysk ślubny na klifach w Wielkiej Brytanii

Samo wesele odbyło się na początku października a plener ślubny na klifach miesiąc później. Jak to w Wielkiej Brytanii bywa pogoda jest tam różna. Ale dla nas zawsze świeci słońce. Wpakowaliśmy się więc do samolotu i polecieliśmy do Londynu. Stamtąd godzinka drogi pociągiem do Eastbourne. Na dworcu czekali już na nas Klaudia i Raffael. Szybka kawka i lecimy z tematem. Udaliśmy się na wietrzne ale za to piękne białe klify w okolicy Eastbourne. Zmarznięci, ale za to uradowani. Szybka kolacja i idziemy spać bo następnego dnia czekał nas kolejny plener nad cieśniną La Manche. Tego dnia był cudowny wschód słońca. Mimo tylko kilku godzin snu nie mogliśmy sobie odmówić, żeby nie pójść na plaże i nie podziwiać tego pięknego zjawiska. Po chwili pojawiła się Klaudia i Raffael. Wybraliśmy się na molo które już z rana tętniło życiem. Piękne słońce, piękna para, cudowna woda. Czego chcieć więcej? Kolejny punkt na mapie świata odhaczony ! Byliśmy mega szczęśliwi wracając do domu. Wiedzieliśmy, że mamy świetny materiał. Pozostało jeszcze tylko go zmontować z ciekawy sposób, ale to już oceńcie sami.

Miejsce: Kompleks Dąbrówka
Dj: Dj Martin
Fotograf: Emocje w kadrze
Wedding Plannerka: Martyna Oślizło