Przed Wami Monika i Tomek, zwariowana para zakochanych bohaterów teledysku ślubnego w Pałacu na Wodzie. Ogromna dawka emocji, uczuć i miłości, a wszystko to w atmosferze pełnego luzu. Magiczne miejsce jakim niewątpliwie jest Pałac Na Wodzie wpłynęło na wszystkich gości.

Pałac Na Wodzie – wesele jak z bajki

Dzięki naszym parom możemy się przekonać, że Dolny śląsk oferuje mnóstwo różnorodnych i pięknych miejsc na organizację ślubów i wesel. Zdecydowanie jednym z takich kierunków, które chętnie odwiedzają pary młode jest Jelenia Góra.
To wymarzone miejsce nie tylko na ślub plenerowy lub slow wedding w klimacie glamour. To również wymarzone miejsce do filmowania takich uroczystości. Tym bardziej się cieszymy , że udało nam się zrealizować jedno z najbardziej niezwykłych przyjęć w swojej filmowej karierze. Młode towarzystwo i cudowna para młoda a to wszystko niedaleko Jeleniej Góry, z widokami na pobliskie pasmo górskie. Czy już mówiliśmy jak bardzo lubimy naszą pracę?

Po raz pierwszy w tym sezonie mieliśmy przyjemność pracować w przepięknym Pałacu Na Wodzie usytuowanym obok Jeleniej Góry. Pogoda tego dnia dopisywała aż za bardzo ! Upalny dzień zapowiadał gorące balety przy kameralnym weselichu. Przygotowania przebiegały w ekspresowym tempie, winietki rozłożone, stoły udekorowane, stroje balowe założone i pałac uszykowany na przyjazd gości.

Piękna oranżeria z widokiem na góry – czyli Pałac Na Wodzie

Pałac na wodzie idealnie wpisuje się w klimat glamour. Goście mają zapewnione pyszne jedzenie, podane przy pięknie udekorowanych stołach. Jeśli chcą – mogą tańczyć i bawić się na parkiecie. A potem – iść odpocząć. I tu zaczyna się cała magia tego miejsca. Odpoczynek w Pałacu na wodzie podczas przyjęcia to prawdziwa frajda. Do wyboru jest wiele opcji. Może chcesz poleżeć na leżaku i popatrzeć na pobliskie góry lub iść na spacer nad jezioro, które sąsiaduje z Pałacem Na Wodzie. Zwolennicy chodzenia boso na trawie też będą usatysfakcjonowani. Tym bardziej, że po szaleństwach na parkiecie nogi muszą odpocząć.

Malownicza sesja w dniu ślubu w Pałacu na Wodzie

Dzień ślubu Moniki i Tomka zapowiadał się gorąco. Słońce przypiekało od rana. Czekaliśmy na popołudnie aż słońce będzie nieco mniej grzało. Gdy tylko znaleźliśmy wolną chwilę wyskoczyliśmy dosłownie na kilka ujęć Moniki i Tomka na terenie Pałacu na Wodzie. Nie mieliśmy dużo czasu a takżę nie chcieliśmy go zabierać parze młodej w dniu ślubu. Jeżeli będziecie kiedyś planować wesele w Pałacu na wodzie nie zapomnijcie zarezerwować 15 min na sesję w dniu ślubu.
Moniko i Tomku dziękujemy za zaufanie. Praca z Wami była niezwykłą przygodą !

Miejsce : Pałac na wodzie 
Zespół : PaniPanowie