Szalone wesele w Młyn nad Starą Regą

Początek roku zawsze przynosi najpiękniejsze wesela. Nie wiemy czy to miesiąc Maj tak działa na nasze pary czy może coś jest w powietrzu. Z Piotrem i Justyna znaliśmy się już dużo wcześniej. Piotr na co dzień jest świetnym fotografem ślubnym i postanowił, że to właśnie my powinniśmy mu stworzyć niezapomnianą pamiątkę z jego wesela jaką jest film ślubny. Praca dla osoby z branży a tym bardziej dla cenionego fotografa to nie lada wyczyn.

Jak zwykle daliśmy z siebie wszystko, aby utrwalić ten dzień najlepiej jak potrafimy. Młyn nad starą Regą to strzał w dziesiątkę na organizację wesela w wymarzonym klimacie. Gdybyście szukali sali na swoje wesele to ta jest jedyna w swoim rodzaju i daje duże pole do popisu. Możecie zorganizować tam niezwykły plener w dniu ślubu. 

Przygotowania w stylu slow wedding – Młyn nad Starą Regą

Państwo Młodzi wymarzyli sobie piękną i słoneczną pogodę tego dnia. Co ciekawe, że był to jedyny słoneczny i ciepły dzień od tygodnia. Dzień wcześniej padał deszcz i jeszcze bardziej przytłaczała nas wiadomość, że ślub w plenerze może się nie odbyć. Jednak wyszło zupełnie inaczej. Wspaniałe przygotowania w klimatycznych apartamentach, mnóstwo ciekawych detali do filmowania i niezwykłe dekoracje sprawiły, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Bez pośpiechu ale z lekkim stresem, czy aby wszystko się uda, Piotr i Justyna w obstawie swoich świadków przygotowywali się do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Młyn nad starą regą pozwala na zrobienie wyjątkowego ślubu i wesela. Na szczęście mamy jeszcze wiele ciekawych pomysłów jak inaczej i ciekawiej nagrać kolejne wesela. Już nie możemy się doczekać ! 

Ślub plenerowy w Młynie nad Starą Regą.

Pełna emocji i uczuć uroczystość to coś co osobiście uwielbiamy. Piękna Pani młoda prowadzona przez swojego Tatę to zawsze wzruszający moment dla gości,rodziców i przystojnego Pana Młodego czekającego na swoją wybrankę. Czułe spojrzenia, gesty i delikatne całusy tworzą niezwykłą historię z tego dnia. To właśnie te szczegóły sprawiają, że film ślubny jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Życzymy sobie, aby na każdym ślubie panował taki spokój i było tyle emocji co u Piotra i Justyny. Buziak, szybkie życzenia, widowiskowe wyjście i mamy to! Od teraz Piotr może mówić o swojej kobiecie jako o żonie a Justyna o Piotrze jako o mężu. Bardzo fajne uczucie. Polecamy ! 

Wesele w stylu glamour w Młynie nad Starą Regą

Jak to powiedział Piotr “Jedziemy!!!!” Po tych słowach nie spodziewaliśmy się że goście i Młodzi rozgrzeją parkiet do czerwoności. Tańców i zabaw nie było końca. To wszystko zasługa świetnego Dj’a Kapi, który genialnie prowadził imprezę weselną. Potrafi poderwać osoby w każdym wieku i to było dla nas czymś nowym.

Bawiliśmy się świetnie nagrywając to wesele. Młyn nad starą Regą w Tarnowie, gdzie odbywały się tańce hulańce to bez wątpienia jedno z ciekawszych miejsc w jakich mieliśmy okazję tworzyć film ślubny. Malutka miejscowość położona nad jeziorem Pęczerzyno to niesamowicie malownicze miejsce na mapie województwa zachodniopomorskiego. Dookoła lasy, jezioro, rzeka i święty spokój. Sama sala weselna zachwyca w połączeniu drewna i wielkich okien. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócimy.

Plener ślubny nad jeziorem Como

Kilka dni po weselu wybraliśmy się do Włoch nad jezioro Como. Piękne i malownicze jezioro otulone z każdej strony wysokimi górami robi niesamowite wrażenie na turystach. Malutkie miejscowości nadają uroku tej cudownej scenerii. Niestety pogoda nie dopisała jak byśmy tego chcieli ale daliśmy radę. Taki krótki wypad to idealny pomysł na krótką sesję zdjęciową oraz chwile odpoczynku po ślubie. Jeżeli chcecie zobaczyć inny ślub za granicą to klikajcie szybciutko w ten link >>

Miejsce: Młyn nad Starą Regą
Fotograf: Łukasz Popielarz
Suknia: Madonna Suknie Ślubne
Buty: Gucci
MUA: LUZA VISAGE
Fryzjer: Studio Fryzur M.N. Sławińscy
Garnitur: Suitsupply
Dekoracja & Bukiet: Sote Wedding
DJ: DJ Kapi
Tort: Mamie się upiecze
Atrakcja: Fotobudka – ifotobudka.pl