Aldona i Eryk wesele rustykalne w Dolinie Żab

Kiedy Aldona i Eryk powiedzieli nam że planują zorganizować swoje piękne wesele w stodole, byliśmy wniebowzięci. Hacjęndę Dolinę Żab znamy i bardzo lubimy. Jest to jedno z naszych ulubionych miejsc na mapie dolnego śląska. Jako że sami mieszkamy zaledwie 30 minut od Doliny żab jesteśmy tam stałymi gośćmi. Wesela rustykalne w stodole z prawdziwego zdarzenia mają swój oryginalny klimat.

Wesele w Stodole Hacjenda Dolina Żab

Z Aldoną znamy się od dziecka. Jak tylko dowiedziała się czym się zajmujemy od razu do nas zadzwoniła zarezerwować termin. Już wtedy wiedzieliśmy, że to będzie wystrzałowe wesele. Aldonie i Erykowi marzył się ślub w stylu rustykalnym na łonie natury. Stodoła, która znajduje się zaledwie 15 min od miejsca w którym na co dzień mieszkają idealnie wpasowała się w ich upodobania. Sielski klimat z dala od zgiełku miasta z niesamowitymi ludźmi, pełnymi miłości do siebie i fantastycznymi gośćmi, którym ta miłość udziela się przez całe wesele. No cóż…mamy receptę na doskonałe, roztańczone, pełne emocji wesele w stodole!

Slow wedding w stodole

Nie jest żadnym odkryciem to, że świat pędzi coraz szybciej i nie zanosi się na to żeby go zatrzymać. Dlatego wybieramy się często poza miasta w celu oderwania się od ciągłej gonitwy. Osobiście uwielbiamy spokój na przygotowaniach i kojarzy on nam się z trendem, który ostatnio mocno wszedł na rynek ślubny. Popularne hasło SLOW. Slow food, slow life i jak się okazuje także slow wedding- charakteryzuje się wolnym tempem w dniu ślubu. Tego dnia uśmiech nie schodził im z twarzy. U Aldony na przygotowaniach było spokojnie, rodzinnie i najważniejsze bez stresu. Aldona i Eryk ugościli nas jak swoich gości. W pełni radości udaliśmy się do pobliskiej parafii, w której zebrali się wszyscy goście aby usłyszeć sakramentalne TAK oraz zobaczyć ich pierwszy pocałunek jako Młodej Pary. Życzymy sobie aby na każdym ślubie Para Młoda była tak wyluzowana jak Aldona i Eryk.

Wymarzone wesele w stylu rustykalnym – Hacjenda Dolina Żab

Tradycje wracają. Obecny trend na robienie wesela stodole kojarzą nam się z weselami naszych rodziców. Zapraszało się wszystkich znajomych, sąsiadów i rodzinę na sielskie wesele do swojego domu. Tak było też w przypadku Aldony i Eryka. Tu musimy zaznaczyć, że wszystkie dekoracje Młodzi zrobili sami. Nie wiemy jak w takiej gonitwie życia, natłoku obowiązków i stresie przed weselnym im się to udało. Ale byliśmy pod wrażeniem ! Hacjenda Dolina Żab to niesamowite miejsce z elementami rustykalnymi. Zobaczycie tam mnóstwo zwierząt np.osły, które dzieci z przyjemnością dokarmiały. Czy już Wam mówiliśmy, że mamy szczęście do zakochanych par młodych ? Towarzyszenie Aldonie i Erykowi w tak ważnym dla nich dniu było niezwykłą przyjemnością.

Miejsce : Hacjenda Dolina Żab
Fotograf : Emocje w Kadrze 
Dj: Ygo

 

Miejsce: Hacjenda Dolina Żab
Fotograf : emocjewkadrze
Film: prestigestudio
Lody: Zimny drań
Dj: Ygodj