Karolina & Michał | Sesja ślubna na Wyspie Lanzarote

Sesja na Lanzarote to jedno z naszych największych wyzwań i zarazem marzeń. Lanzarote nazywana również ciepłą Islandią to niesamowita wyspa wulkaniczna, której brakuje jedynie wodospadów do bycia chyba najpiękniejszą 🙂

Lanzatore to cudowne miejsce, które studiowaliśmy dniami i nocami ale i tak przylatując tam nie byliśmy w stanie normalnie funkcjonować. Pełni euforii i energii wymyślaliśmy z parą coraz to nowe miejsca na sesje. Chcieliśmy zwiedzić całą wyspę i wycisnąć z niej jak najwięcej. Zazdrościmy mieszkańcom Lanzarote bo to miejsce jest niewyobrażalne, majestatyczne i różnorodne. Chyba słowami nie jesteśmy w stanie opisać tej wietrznej wyspy. Mimo, że zwiedziliśmy już chyba wszystkie wyspy Kanaryjskie to tą byliśmy zachwyceni, każdym kawałkiem. Każdego dnia zasypiając mieliśmy przed oczami bezkres tej wysepki i poczucie, że ciągle słyszymy szum oceanu.

Sesja ślubna na Wyspach Kanaryjskich

Cała ta wyprawa nie udałaby się gdyby nie zawziętość Karoliny i Michała. To wyjątkowa i otwarta para, która nie poddała się nawet przez chwilę. To z nimi przejechaliśmy setki kilometrów, z nimi milczeliśmy i tarzaliśmy się ze śmiechu. To dla nich zrobiliśmy tą historię, która będzie niezapomnianą pamiątką.

Kochani przedstawiamy Wam historię pisaną ciepłym słońcem, mroźnym wiatrem, mnóstwem piasku i skały.

Zobacz też sesję na Gran Canarii >> 

Caleta de Famara

Sesja ślubna na plaży

El Golfo

Sesja ślubna na Wyspach Kanaryjskich