Karolina i Michał | Sesja Narzeczeńska na Lanzarote

Z Karoliną i Michałem wybraliśmy się na jedną z najładniejszych plaż na wyspie Lanzarote. Wieczór nie zapowiadał się słonecznie. Po porannej kawie i śniadaniu postanowiliśmy pozwiedzać wyspę. Nastawialiśmy się konkretnie na ujęcia pod wodą, ale nic by z tego nie wyszło gdyby nie przepiękne zachodzące słońce. Mając jeszcze kilka godzin czasu stwierdziliśmy, że zrobimy sesje narzeczeńską blisko plaży. To był strzał w dziesiątkę! Niebo pomalowane na piękny granatowy kolor i oni skąpani w świetle zachodzącego słońca.

Jeszcze tylko kawa i ciastko i możemy wskakiwać do wody. Uwierzcie, że o tej porze roku temperatura wody to około 15 stopni. Niektórzy powiedzą że nad naszym Polskim morzem taką samą mamy temperaturę w sierpniu 😀 My akurat jesteśmy ciepłolubni i po chwili zimna woda dała o sobie znać. Sony dziękuje za stabilizację obrazu 😀

Lanzarote jest jedną z ciekawszych wysp pod względem sesji zdjęciowych. Na wakacje bym się tu nie wybrał ponieważ jest słabo rozwinięta turystycznie, ale jeszcze wrócimy tu na niejedną sesję !

Zobaczcie również sesję ślubną tej pary 🙂 >>

Costa de Papagayo - sesja narzeczeńska na Lanzarote

Zdjęcia Podwodne - Niesamowita sesja na Lanzarote