Kamerzysta Kalisz – Wyjątkowy film ślubny.

Jeżeli szukacie pięknego miejsca na Wasz ślub i wesele to trafiliście idealnie. Pałac Tłokinia to niesamowite miejsce z klimatem, w którym możecie zorganizować ślub kościelny w plenerze oraz bawić się w cudownych wnętrzach. Pałac jest otoczony cudownym lasem z dala od miejskiego zgiełku.

 

Dosłownie 2 km od pałacu znajduje się przepiękny, malutki kościółek do którego podczas popołudniowej mszy wpada nieziemskie światło, tworząc jeszcze bardziej intymną atmosferę.  To wszystko położone jest nieopodal Kalisza a dokładnie Tłokinia Kościelna.

kamerzysta Kalisz - Wyjątkowy film ślubny 1

Pałac Tłokinia -Tak może wyglądać Twoj film ślubny.

Dobry film ślubny to nie tylko super nowoczesna kamera, to zdecydowanie ogromne doświadczenie i zdolność patrzenia na świat przez wizjer. Staramy się tworzyć dla Was niezapomniane historie z Waszego dnia. Co najważniejsze chcemy, aby te historie były spersonalizowane i opowiadały konkretnie o Was. Będzie to film ślubny który doceni każdy z Waszych gości i znajomych.

 

Nasze filmy ślubne to opowieść o danej parze, ich uczuciach, emocjach i zwariowanych tańcach do późnych godzin nocnych. Wybierając dobrego kamerzystę mamy nadzieje, że wyprodukowany przez niego film będzie zaskakujący, wzruszający, dynamiczny i spersonalizowany. Nie chcemy oglądać kolejnego filmu ślubnego z podłożoną zwyczajną muzyką i zmieniającym się obrazem. Pragniemy aby film był zupełnie inny niż wszystkie. Dlatego zapraszając nas na Wasze wesele musicie mieć świadomość tego, że będziemy się starać opowiedzieć Waszą historię jak nikt inny.

Kamerzysta Kalisz na Twoje wesele | Nowoczesny film ślubny

Wracając do sali weselnej. Jest to jeden z najważniejszych wyborów z całego wesela. To tutaj będziecie się bawić całą noc i możliwe, że również kolejnego dnia. Dlatego Pałac Tłokina to idealny wybór. Obsługa sali to agenci niczym z filmu akcji.  Zorganizowani i gotowi do najcięższych zadań. Restauracja oferuje pyszne menu kuchni polskiej połączone z kuchnią francuską. Tak ogromna różnorodność dań sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie a Wasi goście będą zachwyceni całokształtem.

Kamerzysta Kalisz | Szalone Wesele w Pałacu Tłokinia – Film ślubny

Decydując się na zorganizowanie tego jedynego dnia w swoim życiu to wiedz, że masz do wyboru kilka sal w Pałacu. Wszystko po to abyś mógł wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebą. Pałac Tłokinia dysponuje pięcioma rożnymi salami takimi jak : Pałacowa Oranżeria, Sala Balowa, Sala Chrystowskich, Sala Drewniana oraz Sala Pejzażowa.

Dodatkowo Pałac oferuję możliwość zorganizowania Wesela na świeżym powietrzu. Jest to jedno z nielicznych miejsc, które z tak wielką empatią podchodzi do swoich par. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych są jedynie trudne do zrealizowania.

Kamerzysta Kalisz | Wesele z klimatem w Pałacu Tłokinia

Ogromne doświadczenia w branży ślubnej, setki zorganizowanych eventów, doskonała kuchnia, dostojna oprawa to gwarancja, że Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania właścicieli, managera i obsługi w Wasze idealne Wesele. Idealne podejście do każdej pary sprawia, że jeszcze bardziej będziecie doceniać trud włożonym w wesele. Doradzają, pomagają i są elastyczni – taka właśnie jest obsługa Pałacu Tłokinia.

 

Jednym z czynników dobrego filmu ślubnego jest właśnie sala. To ona nadaje ton weselu i narzuca pewien styl. Nie da się ukryć, że pałacowe wesele ma się nijak do stylu rustykalnego czy boho. Pałacowe wesela wcale nie musza być bufiaste. To Wy i Wasi goście tworzycie dana atmosferę. Nikt nie powiedział, że wesele w stylu glamour nie może być na luzie. Jeżeli czujecie, że taki styl do Was nie pasuje to musicie szukać innej sali spełniającej Wasze oczekiwania.

 

My potrafimy się dostosować do Waszych upodobań i jesteśmy w stanie nagrać dla Was film w każdym zakamarku świata i z wielką przyjemnością do Was przyjedziemy. Wystarczy, ze nas zaprosisz. A zaprosisz, prawda?

 

Zajrzyj na nasz Instagram po więcej ciekawych nowinek.Kamerzysta Kalisz