Teresa i Krzysztof – wesele w stylu glamour w Pałacu Borek Strzeliński

Z Krzyśkiem znamy się już jakiś czas. Robiliśmy nawet dla niego filmik promujący jego szkołę piłkarską, który obił się niemałym echem w środowisku sportowym. Gdy tylko padło hasło ślubu, Krzysiek od razu skierował się w naszą stronę z zapytaniem o wolny termin. Nie mogło być inaczej, termin wolny więc robimy to !

Piękne przygotowania w Pałacu Borek Strzeliński

Wszystko było zaplanowane z dokładnością do najmniejszych szczegółów. Krzysiek wraz z Teresą ubierali się we wnętrzach tego wspaniałego pałacu. Piękne otoczenie, stare drewniane komody i piękne światło. Ten film nie mógł się nie udać. Teresa w sielskim nastroju wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką i mamą szykowała się do jednego z najważniejszych dni w jej życiu. Wyglądała czarująco! Zwiewna i lekka suknia idealnie do niej pasowała. Krzysztof zaś w gronie przyjaciół z drużyny i nie tylko z wielkim uśmiechem na twarzy ubierał się w jednym z najładniejszych miejsc w pałacu. W tym dniu wszystkim dopisywał uwielbiany przez nas radosny nastrój. Mimo lekkiego stresu Krzysiek i Teresa ruszyli do swojej parafii w Strzelinie aby ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Ksiądz wygłosił wzruszające kazanie o miłości, którego fragment możecie posłuchać w filmie. Były czułe gest, spojrzenia i ogromne brawa. Kulminacją był ciepły buziak dwojga zakochanych w sobie ludzi. Jeszcze tylko życzenia w ogrodzie i czeka nas grube wesele w pałacu Borek Strzeliński. To było zdecydowanie jedno z tych wesel gdzie nie trzeba ludzi prosić na parkiet. Wręcz przeciwnie trzeba ich zganiać z niego. To właśnie lubimy najbardziej. Roztańczone wesele w towarzystwie znajomych i rodziny. Świetnej imprezy nie było widać końca a my razem z Krzyśkiem i Teresą uciekliśmy na chwilkę aby zrobić niezapomniane ujęcia na terenie Pałacu Borek Strzeliński. Długo będziemy wspominać ten ślub i wesele.

Sesja ślubna w arboretum w Wojsławicach

Kilka dni po ślubie padł pomysł zrobienia pięknej sesji w naturze w najładniejszym miejscu na plener ślubny w okolicy Wrocławia. Wojsławice położone są 50 km na południe od Wrocławia i 2 kilometry na wschód od Niemczy, na obszarze chronionego krajobrazu Wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich. Arboretum w Wojsławicach zna chyba każdy fotograf i filmowiec w Polsce. Zjeżdżają się tu ludzie z całej Europy podziwiać piękne kwiaty, stare ogromne dęby i powyginane w różną stronę drzewa. Zapowiadał się piękny zachód słońca a Teresa i Krzysztof wyglądali fenomenalnie na tle zachodzącego słońca.

Miejsce: Pałac Borek Strzeliński
Fotograf: Karty Wspomnień
Zespól: One Love