Jak zorganizować plener ślubny za granicą 1

Plener ślubny za granica - Czy musi być drogo?

W obecnym czasie sesja ślubna powinna się wyróżniać od pozostałych sesji robionych w lesie, górach czy nad morzem. Niezwykłe widoki, romantyczne kadry, oryginalne pomysły na ujęcia i wyjątkowy klimat. Myślicie sobie, że to jest coś na co może pozwolić sobie tylko zamożna para młoda. Nic bardziej mylnego, ale to za chwilkę Wam wytłumaczymy. Chyba każdej parze młodej zależy na unikalnych zdjęciach ślubnych. Pragną aby były one jedyne w swoim rodzaju i miały coś czego nie ma nikt inny. Oczywiście najważniejszą rolę odgrywa tu osoba która stoi za aparatem, bo to właśnie ona kreuje całe zdjęcie. Fotograf bez pojęcia, doświadczenia i odpowiedniego nastawienia i kreatywności zrobi zdjęcia, które będą wyglądał jak zwyczajne zdjęcia z wakacji a nie o to nam przecież chodzi.

Plener śluby za granicą taniej niż w Polsce ?

Poprzedni sezon ślubny była dla nas łaskawy. Na plenerze ślubnym za granicą byliśmy aż 8 razy. Odwiedziliśmy takie miejsca jak Majorka, Islandia, Teneryfa, Gran Canaria, Mediolan, Jezioro Como,  Bergamo i wiele innych przepięknych miejsc. To był świetnie spędzony czas z naszymi Parami Młodymi. Na wszystkie plenery wybraliśmy się w miesiącach od września do końca grudnia. Kiedy w Polsce padał deszcz a temperatura nie przekraczała 10 stopni my wygrzewaliśmy się na gorących Kanarach tworząc niesamowity film ślubny na Gran Canari .Każdy myśli sobie, że taki wyjazd jest tylko i wyłącznie dla zamożnych osób. Uwaga ! Bzdura! W dobie tanich Lini lotniczych takich jak Ryanair lub Wizzar na Majorkę kupiliśmy bilety po 5 euro ! tak zgadza się pięć euro ! Auto wynajęliśmy za 60 zł a noclegi po sezonie były nadzwyczaj tanie 🙂 Cały wyjazd wyszedł nas 500 zł

Jak zorganizować sesję ślubną za granicą?

Do sesji zagranicznej należy przygotować się zdecydowanie wcześniej. Trzeba śledzić bilety lotnicze i czekać na okazję, która prędzej czy później się pojawi. Należy zarezerwować noclegi i auto ale z tym można poczekać do ostatniej chwili. Jeżeli Wam, fotografowi i kamerzyście pasuje dany termin to rezerwujemy bilety i czekamy na wymarzony plener ślubny na Majorce. Jeżeli chcecie aby filmowiec ślubny zabrał ze sobą dużego drona musicie wówczas liczyć się z dokupieniem dla niego dodatkowego bagażu podręcznego tzw. Priorytetowy. Pozwala to na wniesienie bagażu odpowiednich rozmiarów na pokład samolotu. Fotograf czy Filmowiec nie mogą oddać swojego bagażu pełnego sprzętu wartego czasem ponad 40 tyś zł do luku bo jest bardzo prawdopodobne, że nie wróci on w całości.

Ile kosztuje sesją ślubna za granicą ?

Jak wspominaliśmy wcześniej na sesje za granicą nie musicie wydawać majątku. W zależności od pory roku można trafić dobrą promocję. Na taki wyjazd jedziemy zazwyczaj na 1-2 dni w zależności od rozkładu lotów. To w zupełności wystarczy, aby stworzyć piękny film przepełniony bajecznymi ujęciami.