Jak sobie radzić ze stresem w dniu ślubu? 1

Stres przed ślubem - Jak sobie radzić?

Dzień ślubu to zawsze wielki stres dla Pary Młodej oraz rodziców. Jest to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu dlatego chcecie, aby wszystko było idealnie. Bardzo dobrze Was rozumiemy, sami jesteśmy przed swoim wielkim dniem i mamy wielką niepewność czy na pewno wszystko się ułoży po naszej myśli. Wasze przygotowania do ślubu zaczynają już się kilka godzin po oświadczynach. Przyszła Pani Młoda zaczyna rozglądać się za salą, fotografem oraz filmowcem ślubnym. Pytacie skąd to wiemy? Wujek Google nam powiedział. Zdajemy sobie sprawę z tego ze przygotowania do ślubu potrafią być czasochłonne, dlatego warto zastanowić czy nie warto tego zlecić profesjonalnej firmie. Dzięki Wedding Planerowi będziecie mieli pewność, że Wasz plan wypali i nie będzie przykrych niespodzianek. Wasi podwykonawcy również powinni Wam zapewnić jak najmniejszy stres podczas całego dnia. Warto spotkać się z nimi osobiście i sprawdzić jak Wasza współpraca będzie się układać podczas wesela. Jeżeli nadajecie na tych samych falach to wesele będzie przyjemnością. Dobry fotograf i filmowiec ślubny potrafi odstresować przyszłą Parę Młodą i nie mówimy tu o opowiadaniu żartów. Prawdopodobnie każdy stresuję się przed kamerą czy aparatem dlatego wybranie odpowiedniej ekipy na Wasz ślub jest bardzo ważne. Profesjonalna ekipa filmowa pomoże Wam w organizacji całego wesela. Będzie Wam podpowiadać co jest modne a czego nie warto robić.

Zaplanujecie wszystko z wyprzedzeniem

Aby spać spokojnie przed ślubem należy zadbać o wszystkie szczegóły z odpowiednim wyprzedzeniem. Zwlekając na ostatnią chwilę będziecie czuć niepewność czy, aby o wszystkim pomyśleliście. Warto stworzyć listę i rozpisać wszystkie najważniejsze rzeczy. Dzięki niej będziecie mogli odhaczać zrealizowane już punkty. Ślub ma się tylko raz w życiu i nie bardzo wiecie jak macie się w tym dniu zachować. Wasz kamerzysta podpowie Wam jak powinniście się zachowywać w dniu śluby aby otrzymać jak najlepszą pamiątkę. To jaki film ze ślubu dostaniecie zależy tylko i wyłącznie od Was. Wszystko już dopięte na ostatni guzik ? Świetnie! Macie czas na relaks. W tych ostatnich chwilach przed ślubem nie powinniście już nic organizować. To jest czas dla Was, na psychiczne i fizyczne przygotowanie się na najważniejszy dzień w Waszym życiu.

Zatrudnij Wedding Planera

Planowanie ślubu i wesela wcale nie musi być stresujące i czasochłonne. Organizujecie bardzo duże przedsięwzięcie po raz pierwszy dlatego warto zdecydować się na pomoc osób, które znają się na tym. Wedding planer będzie w tym czasie Twoim najlepszym przyjacielem. Odciąży Cię od nadmiaru obowiązków i co najważniejsze będzie koordynował cały przebieg ślubu i wesela. Dzień ślubu to niewątpliwie najpiękniejszy i najszczęśliwszy dzień w naszym życiu. Niesie on jednak ze sobą tak duży ładunek emocjonalny, że nietrudno w nim o stres, a nawet jest on prawdę mówiąc nieunikniony. Stres, napięcie, niepokój towarzyszy Parom nie tylko w samym dniu zaślubin. Pytania, wątpliwości, konflikty interesów są na porządku dziennym już na etapie ślubnych przygotowań. Czy aby wszystko na pewno będzie tak jak sobie wymarzono? Czy uroczystość będzie tą jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową i nie powtarzalną? Czy wykonawcy staną na wysokości zadania i spełnią pokładane w nich oczekiwania?

Jak zminimalizować ślubny stres?

Ważne by nie brać wszystkiego na swoje barki, podzielić się zadaniami i w miarę możliwości cześć z nich oddelegować bliskim. Oczywiście najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest zaangażowanie wedding plannera, który nie tylko zajmie się ślubem od strony organizacyjnej czyli poleci najlepszych i sprawdzonych podwykonawców, opracuje wspólnie z Parą koncepcję i stylistykę ślubu, będzie czuwać nad przestrzeganiem dat krytycznych, regulowaniem wpłat zaliczek, przestrzeganiem harmonogramu ślubnych przygotować, proponować będzie najtrafniejsze rozwiązania logistyczne i finansowe, podpowie jak dobrać atrakcje i stworzy scenariusz dnia ślubu, jednym słowem będzie trzymał rękę na pulsie i poprowadzi bezpiecznie przez żmudny proces ślubnych przygotowań a w dniu ślubu skoordynuje całą uroczystość.
Konsultant ślubny jest wsparciem, niejednokrotnie rozjemcą, negocjatorem, buforem w sytuacjach trudnych jednym słowem osobą która potrafi w sposób obiektywny zarządzać sytuacjami kryzysowymi.

My osobiście uwielbiamy pracować z Weddnig Planerami. Ze spokojem możemy poświecić się sowim obowiązkom nie martwiąc się o przebieg całego wesela. Niewątpliwie jednym z najlepszych konsultantów ślubnych jest Ewa z WeddingAngels.
Gdy otrzymuję maila: : Nie mogę się już doczekać wesela – odkąd wiem, że będziesz- cały stres organizacyjny odszedł” . Lub gdy w dniu śluby Panna Młoda zadaje mi pytanie:” Ewa czy to normalne, że ja się w ogóle nie stresuję?” to mam pewność, że nasza praca została dobrze wykonana i ma dla naszych Par wymierną korzyść jaką jest spokój ducha i umożliwienie im skoncentrowania się na tym co w tym dniu najważniejsze czyli na sobie i na swoich uczuciach. Nasza agencja WeddingAngels to opiekuńcze anioły, które biorą Pary pod swoje skrzydła i poprowadzą do ślubnego raju.