Eleganckie wesele glamour w Hotelu Dębowym w Bielawie

Jakiś czas temu mieliśmy okazję filmować wspaniale zorganizowane przez Olę i Błażeja wesele w klimacie glamour w bardzo stylowym miejscu – Hotel Dębowy w Bielawie. Jeden wielki kompleks gdzie można nagrać piękne przygotowania, ceremonię ślubną w plenerze oraz zjawiskowe wesele w klimacie glamour.

Teledysk ślubny w Hotelu Dębowym

Koniecznie chcemy Wam zwrócić uwagę na stylizację pary młodej. Ola wybrała lekką zwiewną suknię ślubną i delikatnie upięte włosy. Jedynym mocnym glamour akcentem był duży, piękny bukiet. Błażej natomiast miał bardzo szykowny garnitur, który zdobił drobny akcent w postaci butonierki wpiętej w klapę marynarki. Zobaczcie jak oni pięknie prezentowali się w kościele. To była bardzo wzruszająca ceremonia.

Piękne przygotowania w Hotelu Dębowym

W Hotelu Dębowym drewniane wnętrza idealnie komponowały się z detalami Oli i Błażeja. Suknia ślubna wyglądała fenomenalnie na tle przeszklonych drzwi prowadzących do zimowego ogrodu. Ola razem ze świadkową przygotowywały się w ogromnej sali, do której wpadało przez wielkie okna piękne światło. Bez stresu i na pełnym relaksie. Ahh…co tam się działo! Ola i Błażej zaufali nam bezgranicznie i powierzyli scenariusz swojego wesela. Na sali było sporo takich elementów w wystroju, które nadawały całego glamour klimatu. Mnóstwo świec, pięknych kwiatów na stołach. A na parkiecie prawdziwa petarda – światła sceniczne, które oświetlały szalejącą na parkiecie parę młodą i ich gości. Oj, było co filmować !

Plener ślubny na terenie Hotelu Dębowego w Bielawie

Namówiliśmy Ole i Błażeja na 15 minutowy plener w trakcie wesela. Pozwoliło nam to na złapanie tych szczególnych momentów, uśmiechów, gestów i emocji jakie panowały przez cały dzień i które nigdy więcej się nie powtórzą. Na terenie Hotelu Dębowego jest piękny park, mnóstwo alejek a nawet jest małe jeziorko. Chcecie zobaczyć wesele w podobnym klimacie? Klikajcie szybciutko w ten link>>

Miejsce: Hotel Dębowy w Bielawie
Fotograf: Emocje w kadrze
Dj: freakfrak