Warsztaty Indywidualne 1

WARSZTATY FILM ŚLUBNY

KONSULTACJE DLA KAMERZYSTÓW ŚLUBNYCH

Indywidualne spotkanie na żywo, podczas którego poruszamy wszystkie interesujące Cie tematy. Dowiesz się jak stworzyć ciekawą ofertę, jak rozmawiać z klientem, jak się reklamować, jakim sprzętem filmować śluby i wesela, skąd czerpać inspiracje i najważniejsze jak się nie wypalić i czerpać przyjemność z tego co robisz. Będziemy rozmawiać o dźwięku, kadrach, jak nagrać przygotowania, ślub i wesele, jak wyróżnić się spośród innych firm na rynku. Te warsztaty to również praca w terenie na Twoim i naszym sprzęcie. Gimbal, statyw, monopod i rig – dowiesz się kiedy warto używać a kiedy lepiej odstawić. Dowiesz się jak nie osiwieć pod koniec sezonu ślubnego i jak radzić sobie z trudnym klientem, księdzem i niemiłymi gośćmi. Co kiedy masz problem z dogadaniem się z Dj’em, zespołem lub fotografem, jak wybrnąć obronną ręką z całej sytuacji. To i wiele innych aspektów będziemy omawiać na spotkaniu.

Cena : 1000 zł / 4 h

Zapisz się !
Warsztaty Indywidualne 2

GARŚĆ KONKRETÓW

Chcesz wejść na wyższy poziom? W łatwy sposób pokażemy Ci jak to zrobić!

Napisz do nas

Warsztaty Indywidualne 3

Od czego zaczynamy? Na spotkaniu jak na pierwszej randce, musimy się poznać więc wypełnij formularz i napisz nam na czym Ci najbardziej zależy. W czym jesteś słaby i czego chcesz się koniecznie dowiedzieć. Wyślij nam link do Twojej strony www żebyśmy mogli ocenić co nie do końca gra w Twoim biznesie.

Na Spotkaniu

Warsztaty Indywidualne 4

W trakcie 4 godzinnego spotkania omówimy Twoje produkcje oraz samą markę. Porozmawiamy na najważniejsze dla Ciebie tematy i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cie pytania. Pokażemy jak kolorujemy swoje filmy i przeprowadzimy Cie krok po kroku przez color grading na przykładzie Twoich ujęć. Powiemy gdzie szukamy muzyki i jak dobieramy utwory do każdego wesela. Damy Ci kilka wskazówek dotyczących montażu, które pomogą Ci w szybszym oddawaniu materiału.

O czym będziemy rozmawiać? 5 najważniejszych wskazówek

Marka – Co zrobić aby się wyróżnić i jak prowadzić swoją firmę, aby bukować fajne śluby.

Pomysł na film – Jak tworzymy film ślubny już podczas nagrywania

Sprzęt – Czym filmujemy i jak. Dlaczego minimalizm jest dobry? Co lepiej zostawić w domua co koniecznie zabrać?

Luty – jak kolorować swoje filmy i w jakim profilu je nagrywać.

Wskazówki – Jak przetrwać dzień ślubu bez stresu i pośpiechu. Nasze patenty

Destination – Jak bukować śluby za granicą i czy warto jeździć na plenery zagraniczne

Oferta – Co powinno się w niej znaleźć, aby parom było łatwiej podjąć decyzje

Marketing – Jak budować swoją markę. Komunikacją z parami na każdym etapie.

Praca z parami – Co robić aby nie wyszło sztucznie i jak wygląda praca na plenerze

Kompozycja – Film to zdjęcie tylko, że z włączonym przyciskiem play. Dlaczego 16 mm nie jest dobrym obiektywem

warsztaty z filmu ślubnego - Czy Warto się zapisać ?

Przekonaj się sam :)

Cześć tu Krzysiek i Kasia. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas to, że razem tworzymy ekipę, która nie boi się nowych wyzwań. Wytyczamy nowe standardy i mówimy o tym głośno. Po studiach podjęliśmy decyzję aby stworzyć nową markę, gdzie w pierwszych latach szybko wspi­na­li­śmy się w ran­kin­gach naj­lep­szych fil­mów ślub­nych w Pol­sce. Dla nas filmowanie to coś więcej niż kolejny ślub w sobotę. Dzięki temu zwiedziliśmy więcej świata niż mogliśmy to sobie wymarzyć. Najpiękniejsze miejsca w Europie zaliczone. W ciągu naszej krótkiej kariery poznaliśmy więcej ludzi niż przez ostatnie 10 lat. Tworzymy filmy dla znanych aktorów, sportowców i ludzi z branży. Zdobywaliśmy naszą wiedzę od najlepszych na świecie a teraz chcemy się tą wiedzą z Wami podzielić.

Sprawdź czy warto

Nie ważne czy dopiero zaczynasz czy jesteś może jesteś już w branży kilka lat. Warsztaty indywidualne są dla każdego kto chce zacząć tworzyć filmy na wysokim poziomie. Nie są to warsztaty coachingowe, mówiące o feelingu i o twoim ja którego szukasz. Dzięki nim zdobędziesz konkretną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać już na najbliższym ślubie. To warsztaty dla filmowców ale również fotografów, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe opcję.

Zapisy!

Hej ! Nie możemy się doczekać, aż do nas napiszesz. Z przyjemnością posłuchamy o Tobie i twoich oczekiwaniach. Umówmy się na dogodny dla nas termin 🙂

Zapisz sie!