Piękne wesele w Pałac Konary

Asia i Damian zdecydowali się zorganizować swój ślub i wesele w ogrodzie Pałacu Pstrokonie i naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę. Jeśli marzy Wam się połączenie letniego chilloutu, imprezy ze świecami i hamakami w ogrodzie i pałacowej elegancji z nutą glamour – to Dzień Ślubu Asi i Damiana na pewno przypadnie Wam do gustu.

Justyna i Szymon zdecydowali się zorganizować ich wesele w Pałacu Konary. Jeżeli marzy Wam się cudowne wesele w pałącoych a zarazem folwarkowych klimatach to Pałac Konary wydaje nam się strzałem w dziesiątkę. To cudowne pełne magii i wspomnień miejsce. Jak pewnie wiecie, często robimy z naszymi parami sesje jeszcze przed ślubem w pałącowych klimatach. Biegamy, skaczemy i wygłupiamy się.

 

Cudowne wesele folwarkowe w Pałacu Konary

Wesele w pałacu Konary to istny sztos. Ludzie bawiący się starym folwarku przynależącym do pałacu mieszczącym ogromną ilość gości to naszym zdaniem wymarzone miejsce na wesele.

 

Jeżeli chcecie zobaczyć naszą poprzednią produkcję z tego miejsca to zapraszamy >>Wesele w Pałacu Tłokinia – Film ślubny

Sala : Pałac konary