Warsztaty 1

Warsztaty Filmowe

Hej ! Bardzo się cieszymy, że jesteś zainteresowany naszą ofertą warsztatów filmowych.  Zauważyliśmy, że na Polskim rynku brakuje warsztatów z filmu ślubnego dla fotografów i kamerzystów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym trudnym zawodzie. Jako doświadczeni filmowcy ślubni postanowiliśmy wyjść na przeciw i zorganizować warsztaty filmowe jakich nikt do tej pory nie zrobił. Chcemy podzielić się całą swoją wiedzą zbieraną latami. A to wszystko dzięki dziesiątką szkoleń, warsztatów i wykładów u znanych filmowców i fotografów ślubnych w Polsce i na świecie. Zrobiliśmy research w branży ślubnej i  postanowiliśmy przygotować dla Was 3 formy warsztatów z filmu ślubnego.

WARSZTATY DLA KAMERZYSTÓW ŚLUBNYCH

FILMOWE KONSULTACJE ONLINE

Zapraszamy Cie na indywidualne warsztaty online, które udoskonalą Twoje umiejętności dostrzegania detali, gestów, doboru muzyki, tworzenia kadrów i color gradingu.
Rozumiemy, że nie każdy ma czas na spotkanie dlatego wprowadziliśmy możliwość konsultacji online. Analizujemy i omawiamy wówczas Twoje teledyski ślubne i filmy ślubne starając się pomóc osiągnąć jak najlepszy rezultat. Podpowiadamy różne rozwiązania, dzięki którym Wasze filmy stają się ciekawsze i bardziej profesjonalnie przygotowane.
Warsztaty 1 na 1
3 godziny

Warsztaty 2

FILMOWE KONSULTACJE NA ŻYWO

Indywidualne spotkanie na żywo, podczas którego poruszamy wszystkie interesujące Cie tematy. Dowiesz się jak stworzyć ciekawą ofertę, jak rozmawiać z klientem, jak się reklamować, jakim sprzętem filmować śluby i wesela, skąd czerpać inspiracje i najważniejsze jak się nie wypalić i czerpać przyjemność z tego co robisz. Będziemy rozmawiać o dźwięku, kadrach, jak nagrać przygotowania, ślub i wesele, jak wyróżnić się spośród innych firm na rynku. Te warsztaty to również praca w terenie na Twoim i naszym sprzęcie. Gimbal, statyw, monopod i rig – dowiesz się kiedy warto używać a kiedy lepiej odstawić. Dowiesz się jak nie osiwieć pod koniec sezonu ślubnego i jak radzić sobie z trudnym klientem, księdzem i niemiłymi gośćmi. Co kiedy masz problem z dogadaniem się z Dj lub fotografem, jak wybrnąć obronną ręką z całej sytuacji. To i wiele innych aspektów będziemy omawiać przez cały dzień.

Warsztaty 3

WARSZTATY NA PRAWDZIWYM ŚLUBIE

Jedziemy z Tobą na Twoje zlecenie ślubne. Jest to pierwsza taka możliwość na rynku warsztatów ślubnych, w której pokazujemy Ci na prawdziwym weselu jak pracujemy z parą młodą. Dodatkowo otrzymujesz od nas materiał filmowy z pełnymi prawami do jego użycia. Wszystko odbywa się w sposób dyskretny dla wszystkich na weselu. Jesteśmy po prostu członkiem Twojej ekipy filmowej. Podczas tych warsztatów otrzymujesz :
– Pełną wiedzę praktyczną jak tworzyć piękne filmy ślubne.
– Naszą obecność przez cały dzień wesela. Od przygotowań do oczepin.
– Materiał filmowy do własnego użytku.
– Nasz sprzęt filmowy do użytku na weselu.
– Wiedzę jakiej nie zdobędziesz na zwykłych warsztatach stacjonarnych

WSPARCIE PO WARSZTATACH

Jednym z najważniejszych aspektów jest to że po warsztatach nie zostawiamy Was samych. Dlatego w każdym momencie możecie do nas napisać i odpowiemy na wszystkie Wasze nurtujące pytania 🙂 Będziemy pomagać sobie w rozwiązywaniu problemów branży ślubnej.
Śmiało! Napiszcie do nas !

Napisz do nas i zapytaj o dostępność